Швайченко Володимир Борисович

2_doc_shvaichenko

Доцент, кандидат технічних наук.

Народився 1955 р. Закінчив з відзнакою Київський політехнічний інститут за фахом «Звукотехніка». Працював інженером, молодшим науковим співробітником, старшим викладачем, доцентом. У 1989 р. захистив кандидатську дисертацію. Займається науковими проблемами в галузі систем енергозабезпечення з поліпшеною якістю електроенергії та електромагнітної сумісності тех нічних засобів.

Викладає дисципліни, проводить курсове проектування з тем: «Вступ до техніки вимірювань», «Електромеханіка», «Поширення радіохвилі та антенно-фідерні пристрої», «Пристрої реєстрації інформації», «Електромагнітна сумісність», «Автоматичні системи керування та електропривод», «Основи мікропроцесорної техніки», «Електроживлення», «Мікропроцесори в обробці сигналів». Опублікував понад 100 наукових праць, отримав 7 авторських свідоцтв та 6 патентів України, виступав з доповідями на 18 міжнародних конференціях. Співпрацює з колегами з Вроцлавської політехніки та Магдебурського університету.

Працював понад 5 років заступником декана електроакустичного факультету з наукової роботи, був членом ради факультету. Експерт науково-технічної ради НТУУ «КПІ». Член міжнародної спілки аудіоінженерів. Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д26.002.19.

До особистої  web-сторінки Швайченка Володимира Борисовича >>

До особистої web-сторінки на сайті intellect.kpi.ua >>