ФЕЛ завойовує мужністю і красою

Хто сказав, що світ має врятувати саме жіноча краса? 08.11.16 ця  місія була покладена на могутні чоловічі плечі. І це справедливо! Адже таке нелегке завдання під силу лише вродливому, кмітливому, веселому, енергійному, мужньому та небайдужому чоловіку. Для обрання гідного кандидата на цю роль організатори заходу влаштували своєрідний кастинг серед найкращих хлопців нашого факультету!

Завдання виявилось непростим, адже кожний з 8 учасників був гідний стати справжнім суперменом.

Як і годиться, все розпочалось зі знайомства з учасниками, членами журі та гостями.

№1. Олександр Ігнатенко ДС-61

№2. Єгор Сусленко ДГ-51

№3. Євгеній Осадчий ДП-62

№4. Владислав Гончаренко ДС-32

№5. Микита Матвійчук ДГ-42

№6. Артур Марунчак ДВ-61

№7. Олександр Бельский ДЗ-51

№8. Владислав Цикало ДМ-62

mister

Тож будемо знайомі!

А потім конкурс за конкурсом…

Спочатку ці серйозні хлопці представляли себе в образах різних супергероїв!

Потім були танці! Давно не бачили такого стіни клубу «Форсаж» – стільки талановитих чоловіків, що так вдало станцювалися. За час репетицій та тренувань вони стали чи не найпрофесійним танцювальним колективом ФЕЛ.

Інтелектуальний конкурс виявив серед мачо найкмітливішого, оскільки питання були не такі легкі й передбачувані. Глядачі та журі оцінювали не лише розум, а й уміння жартувати. Вдалося поєднати ці дві якості у своїх відповідях не всім, і це зробило конкурс цікавішим.

Окрім хлопців, глядачів розважали гості з інших факультетів, танцювальні колективи та ведучий шоу Андрій Зінчук, випускник ФЕЛ.

Спитаєте, чим все закінчилось? ПЕРЕМОГОЮ! Перемогою чоловічої краси, яка приречена рятувати Світ і підкорювати серця слабкої половини людства. А тим щасливцем, який здобув цю перемогу, виявився Єгор Сусленко, ДГ-41, пишайтесь! Справжній герой і розумник, гідний звання «Містер ФЕЛ-2016», саме він буде представляти честь факультету на університетському етапі. Решта учасників отримали інші титули, тож ніхто не залишився без подарунків. Усім дістались обійми, оплески, поцілунки і гарний настрій!