Тримали удар на «Битві факультетів»

Уже шостий рік команда факультету електроніки бере участь в університетському конкурсі «Битва факультетів», який з кожним роком все більше набирає популярність. Боротьба інтелекту, сили і творчості – ось основні етапи змагання! Цього року, не зважаючи на шалену конкуренцію, наша команда зайняла 3-є місце серед 20-ти кращих факультетів, та виборола першість в спортивному етапі! Очевидно, що такий результат було досягнуто не без участі студентів нашої кафедри, а саме: Хіхловської Наталії ДВ-31 (головний режисер творчого номеру), Белашко Наталії ДВ-51, Губинець Валерії ДЗ-32, Ефіменко Софії ДЗ-51 та Бельського Олександра ДЗ-51. Ми перемогли, бо мали на меті, наполегливість і сміливість боротися, вміли працювати в команді і підтримувати один одного. Це тільки проект, який закінчився, але після нього залишилося найважливіше – командний дух і дружність великої сім’ї – ФАКУЛЬТЕТУ ЕЛЕКТРОНІКИ!

bytva3

bytva1