Співак Віктор Михайлович

1_prof_spivak

Співак Віктор Михайлович, народився 27 березня 1945 р. Випускник КПІ (1968 р.) по спеціальності інженер електронної техніки, аспірант кафедри промислова електроніка по спеціальності «Електронна техніка та прилади», к.т.н. з 1974 р., має звання с.н.с. з 1979 р., а з 1988 р. – доцента. Співак В.М. займає посаду професора кафедри звукотехніки та реєстрації інформації з червня 2004 р.

На основі отриманих наукових і учбово-методичних результатів Співак В.М. опублікував понад 210 праць, у тому числі 1 монографію, 21 підручник з Грифом МОН України, опублікованих українською, російською та англійською мовами у видавництвах України та Росії. Брав участь в роботі низки науково-технічних міжнародних конференцій, у тому числі в Болгарії, Германії, Польщі, Росії, Словакії, Чехії.

Співак В.М є провідним лектором. Читав лекції та виконував усі види педагогічного навантаження на високому рівні по 12 різним дисциплінам електронного напрямку на кафедрі промислової електроніки (1968-1982 рр.) та кафедрі ЗТРІ по теперішній час. За запрошенням уряду Болгарії читав лекції у Софійському державному університеті. Бере і брав участь у навчально-організаційної роботі. Співак В.М. є куратором академічної групи, відповідальним за організацію учбових практик на кафедрі ЗТРІ, засновником та заступником директора громадської організації «Об’єднання студентів та спеціалістів електроніки та зв’язку», заступником декана з міжнародних питань.

Сфера наукових інтересів: моделювання процесів у напівпровідникових перетворювачах електроенергії, новітні та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, акустиці та звукотехніці в контексті сталого розвитку.

До особистої web-сторінки Співака Віктора Михайловича >>

До особистої web-сторінки на сайті intellect.kpi.ua >>