Пілінський Володимир Володимирович

0_prof_pilinski

Заступник завiдувача кафедри, професор, кандидат технічних наук.

Народився 1941 р. Закінчив КПІ у 1963 р. за фахом «Електроакустика». Працював у КПІ на посадах асистента, старшого викладача, доцента, професора. У 1973 р. захистив кандидатську дисертацію, у 1975 р. присвоєно вчене звання доцента, у 1993 р.– професора.

У 1980-1986 рр. працював начальником відділу технічних вузів Міністерства освіти України, за сумісництвом викладав у КПІ.

Викладає дисципліни: «Електроживлення відео-, аудіо та кінотехніки», «Електромагнітна сумісність радіоелектронних засобів», «Електродинаміка інформаційних систем», «Антенно-фідерні пристрої та поширення радіохвиль». Підготував трьох кандидатів наук.

Сфера наукових інтересів: силова електроніка, енергозабезпечення радіоелектронної апаратури та засобів телекомунікації, електромагнітна сумісність радіоелектронних систем та пристроїв.

Автор та співавтор понад 200 наукових та науково-методичних праць, у тому числі 6 книг, 9 авторських свідоцтв, З Державних стандартів України. Результати його наукових досліджень використано при розробці джерела живлення, встановленого на космічних кораблях «Космос-936» та «Космос-1129».

До особистої web-сторінки Пілінського Володимира Володимировича >>

До особистої web-сторінки на сайті intellect.kpi.ua >>