Наш канал на YouTube
Сентябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Внимание!!! Изменения в расписании занятий

Изменения в расписании занятий на осенний семестр 2017-2018 уч.г.

Распределение по группам студентов 5 курса

Распределение по группам студентов 5 курса

Расписание на осенний семестр 2017-2018 уч.г.

Расписание занятий на осенний семестр 2017-2018 уч.года доступно для просмотра.
Внимание!!! В расписании возможны изменения! Следите за расписанием на нашем сайте или на кафедральном стенде.

Дополнительные места госзаказа в магистратуру

На основании решения МОН увеличен на 5 мест государственный заказ на образовательно-профессиональную программу подготовки магистра по специализации “Электронные и информационные технологии кинематографии и аудиовизуальных систем”. Таким образом, согласно интегрального рейтинга на дополнительные места зачислены следующие абитуриенты:

Нестеренко Наталья Вадимовна
Озадовская Марина Александровна
Онучак Андрей Витальевич
Ривасовський Максим Алексеевич
Шпула Александр Андреевич

Списки зачисленных в магистратуру (контракт)

Списки зачисленных в магистратуру за средства физических и юридических лиц на образовательно-научную и образовательно-профессиональную программы подготовки магистров по специальности 171 Электроника, специализация “Электронные и информационные технологии кинематографии и аудиовизуальных систем”.

Списки зачисленных в магистратуру

Списки зачисленных в магистратуру по государственному заказу на образовательно-научную и образовательно-профессиональную программы подготовки магистров по специальности 171 Электроника, специализация “Электронные и информационные технологии кинематографии и аудиовизуальных систем”.

Интегральный рейтинг поступающих на программу подготовки магистра

Интегральный рейтинговый список поступающих на образовательно-научную и образовательно-профессиональную программы подготовки магистров по специальности 171 Электроника, специализация “Электронные и информационные технологии кинематографии и аудиовизуальных систем”

Результаты экзамена по специальности в магистратуру

Результаты профессионального экзамена в магистратуру по специальности 171 “Электроника”, специализация “Электронные и информационные технологии кинематографии и аудиовизуальных систем”.

Результаты экзамена по украинскому языку для иностранцев

Результаты экзамена по украинскому языку для иностранцев, поступающих на программу подготовки магистра по специальности “Электронные и информационные технологии кинематографии и аудиовизуальных систем”.

Чемпіонат світу з історичного середньовічного бою “Битва націй”

Збірна України стала тріумфатором чемпіонату світу з історичного середньовічного бою (ІСБ) у рамках Битви націй, яка проходила цього разу в Барселоні. Вітаємо чемпіонів!
Цього року ми отримали довгоочікуване золото у королівській номінації 21 на 21, а також срібну медаль у жіночих масових поєдинках 3 на 3.
Своїми враженнями поділилась Катерина Умярова, одна з представниць збірної України з ІСБ, студентка кафедри ЗТ та РІ факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.
pCLhhsGIUtQ-22
“Це було дуже емоційно. Одним з кращих моїх спогадів залишиться це: ми – українська збірна – крокуємо на нагородження, і КОЖНА команда, повз яку ми проходимо, починає аплодувати. Йду в строю з кращими бійцями України та синьо-жовті прапори майорять над нами.
А почалося все ще дуууже давно. Одного теплого літнього дня я прийшла на пробне тренування до клубу історичного фехтування “Айна Бера”. І зараз з гордістю представляю нашу країну на змаганнях світо вого рівня!
I7vl2Kr-Vzc-w
Наші дівчата пройшли свою групу в трійках нездоланними. Останні поєдинки з Канадою та США були особливо насичені та складні. Національні команди багатьох країн підвищили свій рівень, з’явились нові команди.
І ось він, фінал!
Три дні запеклих боїв, безліч знищених нервових клітин та, нарешті, довгоочікуваний тріумф. Другий рік підряд українські дівчата підтверджують звання кращих в номінації 3 на 3.
photo 2
Нагадаю, що також, вперше за 8 років, у фінальному бою за перше місце у номінації 21 на 21 збірна України перемогла збірну Росії, фактично лідера змагань. Жорстко і безкомпромісно! Наші хлопці привезли додому довгоочікувану перемогу.”
FvrX7FuVUxQ
Для довідки: історичний середньовічний бій – досить молодий сучасний вид спорту, повноконтактні бої з використанням захисного і наступального озброєння, характерного для середньовіччя. ІСБ – це повноконтактний бій сталевою незагостреною зброєю. Бійці одягнені у повний обладунок, який, як і зброя, зроблений за історичними зразками. Удари наносяться у будь-які частини тіла (з урахуванням обмежень, зафіксованих у правилах); дозволені як ударні, так і борцівські прийоми.

Посилання на результати (офіційний сайт чемпіонату світу з ІСБ “Битва націй”):
http://botn.info/news/ru-battle-of-the-nations-2017-results-of-womens-group-battles-3×3-category-01-05-17
http://botn.info/news/ru-bitva-nacij-2017-rezultaty-v-kategorii-massovye-boi-21×21-sredi-muzhchin-01-05-17