Про захід “Осінні канікули в КПІ ім. Ігоря Сікорського”

У межах заходу для старшокласників «Осінні канікули в КПІ ім. Ігоря Сікорського» з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року кафедру звукотехніки та реєстрації інформації ФЕЛ відвідали понад 40 школярів.

Майбутні абітурієнти цікавилися предметами, які вивчають студенти кафери, обладнанням та програмним забезпеченням, з яким працюють студенти. Велику зацікавленість викликало питання працевлаштування випускників кафедри.

На ці та багато інших запитань відповіли наші співробітники, провівши для старшокласників презентацію кафедри, та організували екскурсію лабораторіями, спілкування з викладачами та відвідування занять.

Золота медаль міжнародної виставки

24-26 жовтня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася IX Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Національної академії наук України.
Diploma Gold
Журі рейтингового конкурсу виставки в номінації “Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки” нагородило НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» вищою відзнакою «Золота медаль».

В переліку розробок, які отримали цю почесну відзнаку, є навчальні видання та підручники співробітників кафедри ЗТ та РІ:

1. Навчальні видання, опубліковані за міжнародною Європейською програмою «Темпус»:
- Навчальний посібник: Електронні методи і засоби біомедичних вимірювань / С. К. Мещанінов, В. М. Співак, А. Т. Орлов. – К.: Кафедра, 2017. – 211 с. (ISBN 978-617-7301-18-8).

2. Підручники, видані в електронному форматі та розміщені в електронному ресурсі бібліотеки НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» з адресами режиму доступу:
- Основи теорії процесів в інформаційних системах. У 2-х кн. Кн. 1. Аналіз детермінованих процесів [Електронний ресурс] : підручник / М. Б. Гумен, В. М. Співак, С. К. Мещанінов, Г. Г. Власюк, Т. Ф. Гумен. – Київ: Кафедра,2017. − 281с. (ISBN 978-617-7301-29-4). Режим доступу http://ela.kpi.ua/handle/123456789/19018.
- Основи теорії процесів в інформаційних системах. У 2-х кн. Кн. 2. Аналіз випадкових процесів: підручник [Електронний ресурс] / М. Б. Гумен, В. М. Співак, С. К. Мещанінов, Г. Г. Власюк, Т. Ф. Гумен. – Київ : Кафедра, 2017. − 331 с. (ISBN 978-617-7301-30-0 ). Режим доступу http://ela.kpi.ua/handle/123456789/19073.

Вітаємо авторів, чиї праці удостоєні високої нагороди «Золота медаль» Міжнародної освітянської виставки!
Gold Medal

Зміни у розкладі для студентів 1, 5, 6 курсів

Увага!!! Зміни у розкдаді занять на осінній семестр 2017-2018 н.р. для студентів 1, 5, 6 курсів.

Увага!!! Зміни у розкладі занять

Зміни у розкдаді занять на осінній семестр 2017-2018 н.р.

Розподіл на групи студентів 5 курсу

Розподіл на групи студентів 5 курсу

Розклад на осінній семестр 2017-2018 н.р.

Розклад занять на осінній семестр 2017-2018 н.р. доступний для перегляду.
Увага!!! У розкладі можливі зміни! Слідкуйте за розкладом на нашому сайті або на кафедральному стенді.

Додаткові місця держзамовлення в магістратуру

На підставі рішення МОН збільшено на 5 місць державне замовлення на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціалізацією “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”. Таким чином, відповідно до інтегрального рейтингу вступників на додаткові місця зараховано таких абітурієнтів:

Нестеренко Наталія Вадимівна
Озадовська Марина Олександрівна
Онучак Андрій Віталійович
Рівасовський Максим Олексійович
Шпула Олександр Андрійович

Списки зарахованих в магістратуру (контракт)

Списки зарахованих в магістратуру за кошти фізичних та юридичних осіб на освітньо-наукову та освітньо-професійну програми підготовки магістрів за спеціальністю 171 Електроніка, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”.

Списки зарахованих в магістратуру

Списки зарахованих в магістратуру за державним замовленням на освітньо-наукову та освітньо-професійну програми підготовки магістрів за спеціальністю 171 Електроніка, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”.

Інтегральний рейтинг вступників на програму підготовки магістра

Інтегральний рейтинговий список вступників на освітньо-наукову та освітньо-професійну програми підготовки магістрів за спеціальністю 171 Електроніка, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”.