Увага!!! Зміни у розкладі занять

Зміни у розкдаді занять на осінній семестр 2017-2018 н.р.

Розподіл на групи студентів 5 курсу

Розподіл на групи студентів 5 курсу

Розклад на осінній семестр 2017-2018 н.р.

Розклад занять на осінній семестр 2017-2018 н.р. доступний для перегляду.
Увага!!! У розкладі можливі зміни! Слідкуйте за розкладом на нашому сайті або на кафедральному стенді.

Додаткові місця держзамовлення в магістратуру

На підставі рішення МОН збільшено на 5 місць державне замовлення на освітньо-професійну програму підготовки магістра за спеціалізацією “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”. Таким чином, відповідно до інтегрального рейтингу вступників на додаткові місця зараховано таких абітурієнтів:

Нестеренко Наталія Вадимівна
Озадовська Марина Олександрівна
Онучак Андрій Віталійович
Рівасовський Максим Олексійович
Шпула Олександр Андрійович

Списки зарахованих в магістратуру (контракт)

Списки зарахованих в магістратуру за кошти фізичних та юридичних осіб на освітньо-наукову та освітньо-професійну програми підготовки магістрів за спеціальністю 171 Електроніка, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”.

Списки зарахованих в магістратуру

Списки зарахованих в магістратуру за державним замовленням на освітньо-наукову та освітньо-професійну програми підготовки магістрів за спеціальністю 171 Електроніка, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”.

Інтегральний рейтинг вступників на програму підготовки магістра

Інтегральний рейтинговий список вступників на освітньо-наукову та освітньо-професійну програми підготовки магістрів за спеціальністю 171 Електроніка, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”.

Результати фахового іспиту в магістратуру

Результати фахового іспиту в магістратуру за спеціальністю 171 “Електроніка”, спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”.

Результати іспиту з української мови для іноземців

Результати іспиту з української мови для іноземців, що вступають на програму підготовки магістра за спеціалізацією “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”.

Чемпіонат світу з історичного середньовічного бою “Битва націй”

Збірна України стала тріумфатором чемпіонату світу з історичного середньовічного бою (ІСБ) у рамках Битви націй, яка проходила цього разу в Барселоні. Вітаємо чемпіонів!
Цього року ми отримали довгоочікуване золото у королівській номінації 21 на 21, а також срібну медаль у жіночих масових поєдинках 3 на 3.
Своїми враженнями поділилась Катерина Умярова, одна з представниць збірної України з ІСБ, студентка кафедри ЗТ та РІ факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.
pCLhhsGIUtQ-22
“Це було дуже емоційно. Одним з кращих моїх спогадів залишиться це: ми – українська збірна – крокуємо на нагородження, і КОЖНА команда, повз яку ми проходимо, починає аплодувати. Йду в строю з кращими бійцями України та синьо-жовті прапори майорять над нами.
А почалося все ще дуууже давно. Одного теплого літнього дня я прийшла на пробне тренування до клубу історичного фехтування “Айна Бера”. І зараз з гордістю представляю нашу країну на змаганнях світо вого рівня!
I7vl2Kr-Vzc-w
Наші дівчата пройшли свою групу в трійках нездоланними. Останні поєдинки з Канадою та США були особливо насичені та складні. Національні команди багатьох країн підвищили свій рівень, з’явились нові команди.
І ось він, фінал!
Три дні запеклих боїв, безліч знищених нервових клітин та, нарешті, довгоочікуваний тріумф. Другий рік підряд українські дівчата підтверджують звання кращих в номінації 3 на 3.
photo 2
Нагадаю, що також, вперше за 8 років, у фінальному бою за перше місце у номінації 21 на 21 збірна України перемогла збірну Росії, фактично лідера змагань. Жорстко і безкомпромісно! Наші хлопці привезли додому довгоочікувану перемогу.”
FvrX7FuVUxQ
Для довідки: історичний середньовічний бій – досить молодий сучасний вид спорту, повноконтактні бої з використанням захисного і наступального озброєння, характерного для середньовіччя. ІСБ – це повноконтактний бій сталевою незагостреною зброєю. Бійці одягнені у повний обладунок, який, як і зброя, зроблений за історичними зразками. Удари наносяться у будь-які частини тіла (з урахуванням обмежень, зафіксованих у правилах); дозволені як ударні, так і борцівські прийоми.

Посилання на результати (офіційний сайт чемпіонату світу з ІСБ “Битва націй”):
http://botn.info/news/ru-battle-of-the-nations-2017-results-of-womens-group-battles-3×3-category-01-05-17
http://botn.info/news/ru-bitva-nacij-2017-rezultaty-v-kategorii-massovye-boi-21×21-sredi-muzhchin-01-05-17