Макаренко Володимир Васильович

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Доцент, кандидат технічних наук, “Заслужений викладач КПІ”.

Народився 1948 р. Закінчив Київський політехнікум зв’язку, а 1973 р. – КПІ за спеціальністю «Звукотехніка», спеціалізація “Техніка магнітного запису”. Працював на кафедрі кінотехніки інженером, старшим науковим співробітником, доцентом. У 1986 р. захистив кандидатську дисертацію.

За час роботи в науково-дослідній частині кафедри Макаренко В.В. був відповідальним виконавцем і науковим керівником ряду науково-дослідних робіт.

Результати робіт з його участю були впроваджені на підприємствах Мінсудпрому, Мінзв’язку та в НВО “Маяк” (НДІ “МАРС”). Більше десяти його винаходів, що захищені авторськими свідоцтвами СРСР та патентами України, впроваджено у виробництво. Нагороджений дипломом Виставки досягнень у народному господарстві (ВДНГ) СРСР.

Макаренко В.В. опублікував 278 наукових й навчально-методичних роботи, з них – 41 авторське свідоцтво та патенти України, 14 методичних рекомендацій і навчальних посібників. За останні 5 років їм опубліковано 86 статей, посібників та методичних рекомендацій.

Сфера наукових інтересів: системи та пристрої зв’язку, обробка та перетворення сигналів, моделювання електронних пристроїв, звукові та ультразвукові пристрої та системи.

До особистої web-сторінки Макаренка Володимира Васильовича >>

До особистої web-сторінки на сайті intellect.kpi.ua >>