Лазебний Володимир Семенович

3_stv_greben

Доцент, кандидат технічних наук.

Народився 1954 р. Закінчив КПІ з відзнакою у 1977 р. за фахом «Електронні прилади».

Під час навчання в інституті за успіхи в навчанні та активну громадську діяльність був нагороджений знаком ЦК ВЛКСМ й Міністерства вищої та середньої освіти СРСР «За відмінне навчання». Після закінчення інституту проходив cтрокову cлужбу у військах ПВО СВ. У 1986-1989 рр. навчався в аспірантурі. Захистив кандидатську дисертацію в 1989 р. за фахом «Радіотехнічні та телевізійні системи та пристрої». Тема кандидатської дисертації «Удосконалення телевізійних пристроїв оперативного відображення радіофізичної інформації із застосуванням однопроменевих ЗЕПП». Майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби.

На науковій та викладацькій роботі в КПІ перебуває понад 30 років. Сфера наукових інтересів – обробка сигналів та синтез зображень аналоговими та цифровими методами і засобами.

Видав понад 60 наукових та навчально-методичних публікацій. Серед них 24 авторські свідоцтва на винахід та патенти, навчальні посібники (співавтор) з грифом МОН України «Цифрова обробка аудіо- та відеоінформації у мультимедійних системах», «Основи інтелектуальної власності та її захисту».

До особистої web-сторінки Лазебного Володимира Семеновича >>

До особистої web-сторінки на сайті intellect.kpi.ua >>