26.12.2018

Чичикало Ніна Іванівна

Чичикало Ніна Іванівна

Чичикало Ніна Іванівна

Доктор технічних наук, професор кафедри ЗТтаРІ

Народилася 1939 року. В 1961 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Гірничий інженер електромеханік по автоматизації процесів»
Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему: «Інформаційно-вимірювальні системи напружено-деформованих об’єктів».

Автор понад 600 наукових та методичних праць, 25 патентів. Ветеран праці, винахідник СРСР, академік міжнародної академії стандартизації, академік академії метрології України, член асоціації електронного приладо- та машино-будівництва, відмінник освіти.
Член в спеціалізованих вчених радах ДУТ та Дон НТУ по захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Наукові інтереси: Розробка ІВС та Аудіовізуальних систем управління процесами для технічної, харчової та хімічної промисловості; Медико-біологічні прилади та системи.

Викладає дисципліни: Наукова робота за темою магістерських дисертацій; Вимірювання на звукових та ультразвукових частотах; Засоби моніторингу параметрів аудіовізуальних систем; Основи конструювання в електроніці; Основи наукових досліджень; Автоматизоване проектування пристроїв аудіовізуальних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *