Співак Віктор Михайлович

Співак Віктор Михайлович

Співак Віктор Михайлович

Кандидат технічних наук, доцент кафедри ЗТтаРІ

Народився 27 березня 1945 р. Випускник КПІ (1968 р.) по спеціальності інженер електронної техніки, к.т.н. з 1974 р., має звання с.н.с. з 1979 р., а з 1988 р. – доцента. В період 2004-2006 р.р. займав посаду професора кафедри звукотехніки та реєстрації інформації. Працює у КПІ з 1968 р. був керівником низки науково-дослідних робіт (НДР), виконуваними за спеціальними урядовими постановами. Є відповідальним виконавцем 3-х науково-дослідних проектів, що виконуються в рамках урядових програм.

Автор понад 210 праць, у тому числі 1 монографію, 21 підручник з Грифом МОН України, українською, російською та англійською мовами у видавництвах України та Росії.
Нагороджений відзнакою МОН України «За наукові досягнення» у 2005 році.
Відзнаки за навчально-методичні видання: премія НТУУ КПІ за монографію «Системы управления лучевых технологических установок» /Співак В.М., Терещенко Т.А., Шелягін В.Д, Младенов Г. – К.: Техника, 1988. – 272 с.; диплом І ступеня та перша премія конкурсу НТУУ «КПІ» 2004 року за підручник «Схемотехніка електронних систем» у 2 книгах; диплом І ступеня та перша премія «Кращий підручник Національного авіаційного університету 2006 року» за підручник «Теорія електричних кіл» у 3-х книгах.

Наукові інтереси: Моделювання процесів у напівпровідникових перетворювачах електроенергії, Новітні та ресурсозберігаючі технології в енергетиці, акустиці та звукотехніці в контексті сталого розвитку.

Цей запис опубліковано у . Додати у закладки посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *