Розорінов Георгій Миколайович

Розорінов Георгій Миколайович

Розорінов Георгій Миколайович

Доктор технічних наук, професор кафедри ЗТтаРІ

Народився 1946 р. В 1966 р. захистив кандидатську дисертацію, в 1980 р. – докторську. У 1985 р. присвоєно наукове звання професора по спеціальності «обчислювальні машини, системи, комплекси та мережі». З 1988 р. професор кафедри звукотехніки та реєстрації інформації НТУУ «КПІ».

Автор більше 260 наукових праць, у тому числі 8 книг, з яких 1 довідник, 3 посібники з грифом Міносвіти, більше 100 авт. свідоцтв і патентів, з яких 3 зарубіжних. У виробництво впроваджено більше 30 винаходів.
Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки. Академік Міжнародної академії біоенерготехнологій. Член Ради навчально-наукового медико-інженерного Центру НТУУ “КПІ”. Голова редакційної колегії науково-виробничого журналу «Арсенал XXI». Державний експерт Укрспецекспорту в галузі телекомунікацій. Нагороджений відзнакою «Винахідник СРСР» і срібною медаллю НВЦ.

Наукові інтереси: Методи і засоби цифрової передачі, обробки та перетворення сигналів; Завадостійке кодування; Контроль помилок; Цифровий магнітний і оптичний запис; Алгоритми стиску аудіо і відеосигналів.

Цей запис опубліковано у . Додати у закладки посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *