Романюк Маргарита Ігоревна

Романюк Маргарита Ігоревна

Романюк Маргарита Ігорівна

Кандидат технічних наук, асистент кафедри ЗТтаРІ

Народилася 1989 року. В 2011 році закінчила електромашинобудівний факультет НТУ «ХПІ» за спеціальністю – наукові, аналітичні та екологічні прилади і системи.
З 2011 р по 2014 р проходила підготовку в аспірантурі НТУУ «КПІ» на кафедрі акустики та акустоелектроніки, факультету електроніки.
В 2015 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему: «Теоретичні основи розрахунку ультразвукових трактів пристроїв контролю поверхні металопрокату» за спеціальністю 05.09.08 – прикладна акустика та звукотехника.

Автор і співавтор 25 наукових та методичних праць, в тому числі 1 патент на корисну модель.

Наукові інтереси: Математичне моделювання електроакустичних перетворювачів; Проектування електроакустичних перетворювачів для збудження просторово-розвинутих хвиль в пружному шарі; Акустоелектроніка; Звукотехніка; Математичне моделювання; Неруйнівний контроль.

Викладає дисципліни: Обчислювальна математика; Технічне забезпечення кінотеатрів та інформаційно-розважальних заходів; Основи теорії інформації та кодування; Цифрові технології в телебаченні та кінематографі; Пост-виробництво в кінематографії.

Цей запис опубліковано у . Додати у закладки посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *