Гребінь Олександр Павлович

Гребінь Олександр Павлович

Гребінь Олександр Павлович

Старший викладач кафедри ЗТіРІ

Народився 1961 році, закінчив Київський політехнічний інститут у 1985 р. за спеціальністю звукотехніка, кваліфікація інженер-електрик. З 1983 р. працював на кафедрі звукотехніки та реєстрації інформації лаборантом, а з 1985 р. – інженером учбового процесу. З 1998 р. працював асистентом, а з 2004 і по теперішній час працює старшим викладачем кафедри звукотехніки та реєстрації інформації.
Член Спілки звукорежисерів України.

Автор понад 10 наукових та методичних праць.

Наукові інтереси: Звукозапис; Звукорежисура; Звукотехніка; Акустика; Акустична обробка приміщень; Вимірювання параметрів звукових сигналів; Якість звукових і відеопрограм; Оцінка якості відтворення і відображення інформації; Реставрація і відновлення звукових фонограм; Обробка сигналів; Психофізичні властивості звукосприйняття; Звуки людської мови і мовотворення.

Викладає дисципліни: Апаратно-програмні засоби оброблення звуку; Прикладна акустика-1; Електроакустика; Прикладна акустика-2; Архітектурна акустика; Вимірювання на звукових та ультразвукових частотах; Технологія та апаратура створення звукових і відеопрограм; Пристрої реєстрації та відтворення аудіовізуальної інформації; Системи архівування та реставрації аудіовізуальної інформації; Засоби моніторингу технічних параметрів аудіовізуальних систем; Технічні засоби кінематографії.

Цей запис опубліковано у . Додати у закладки посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *