26.12.2018

Власюк Ганна Григорівна

Власюк Ганна Григорівна

Власюк Ганна Григорівна

Доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри ЗТтаРІ

Народилася 1955 р. Закінчила з відзнакою факультет інформатики та обчислювальної техніки Київського політехнічного інституту за спеціальністю автоматизовані системи керування у 1978 р.
Захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю управління в технічних системах у 1990 р. Через 2 роки отримала звання доцента. На протязі 1994 року проходила стажування в КПІ в IBM Центрі інтегрованих комп’ютерних технологій. Стажування поєднувала з пошуковою науковою роботою у галузі розробки нових методів геометричного моделювання ліній та поверхонь з монотонною зміною диференціальних характеристик та з використанням кривих скінченних сум. Докторську дисертацію захистила у лютому 2001 р. Вчене звання професора отримала у грудні 2002 р.

Автор біля 100 публікацій, в тому числі 1 монографія, 3 підручники, до 80 праць наукового характеру, 15 праць навчально-методичного характеру, 1 авторське свідоцтво.
Є членом редколегії журналів «Електроніка та зв’язок», «ТВ технології».
Має державні та відомчі нагороди: подяка Київської міської держадміністрації (1998 р.), грамота Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (2009 р.), почесна відзнака Вченої ради НТУУ «КПІ» (2010 р.), Відмінник освіти України (2010 р.).

Повернутися до викладачів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *