Допомагаю заради посмішки!

Bezymyanny-1

Саме таке гасло мав благодійний аукціон, організований напередодні новорічних свят студ радою ФЕЛ. Діяв він з 3 по 15 грудня і зібрав близько 100 небайдужих студентів! Виручені з заходу гроші пішли на подарунки дітям з центру соціально-психологічної реабілітації.

Подарувати дітям свято учасники могли трьома способами:
1) Написати в особисты повідомлення спільноти або організаторам заходу і запропонувати свій лот (наприклад, якщо неймовірно смачно готуєш борщ і готовий нагодувати їм заради благої справи, розбираєшся в техніці і зможеш полагодити ноутбук або ж допоможеш підтягнути «хвости» по навчанню – все обмежувалося лише фантазією).
2) Безпосередньо взяти участь в аукціоні, поборотися за цікавий лот.
3) Також були зібрані іграшки, книги та канцтовари дітям.

Сьогодні кожному з нас потрібен поштовх, який би дав зрозуміти, що це стосується нас усіх. У суспільстві, в якому ми живемо, завжди є той, хто не просить про допомогу, не простягає руку, але тим не менш, гостро потребує підтримки.

Сьогодні тисячі дітей потребують різної допомоги. Це малі діти, «забуті» в лікарнях, сироти в притулках і дитбудинках, і, загалом, діти, яким дуже потрібні любов і турбота. А у відповідь – найщиріша посмішка!