“Гран-Прі” міжнародного виставкового конкурсу

2017-04-08
6-8 квітня 2017 року в Українському домі відбулася Міжнародна виставка “Освіта та кар’єра – День студента 2017″ за підтримки та участі Міністерства освіти і науки та Національної академії педагогічних наук України.

Журі виставкового конкурсу в номінації “Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки” удостоїло вищої нагороди – “Гран-прі” КПІ ім. Ігоря Сікорського. Цю нагороду присуджено завдяки Міжнародному проекту, виконаному на факультеті електроніки (ФЕЛ) в рамках Міжнародної європейської програми “Темпус: 543904-TEMPUS-1-2013-1-GR-TEMPUS-JPGR” в 2016 році.

Зокрема, розроблено навчальний посібник “Електронні методи і засоби біомедичних вимірювань” (автори А.Т. Орлов, В.М. Співак, С.К. Мещанінов) для видання та використання університетами країн-партнерів Міжнародної програми “Темпус” та комплекс лабораторних робіт.

Авторами Міжнародного проекту фахівців з ФЕЛ є: академік НАН України Ю.І. Якименко (науковий керівник), А.Т. Орлов (відповідальний виконавець), В.М. Співак, Т.Л. Волхов, і С.К. Мещанінов (виконавці).

Докладніше – у випуску “Київського політехніка” № 14 (від 27.07.2017 р.) на стор. 7.