Вступ на 5 курс

Прийом абітурієнтів на п’ятий курс на навчання за освітньою програмою підготовки магістрів

Прийом документів (подання заяв) та проведення конкурсних заходів для вступників на навчання за освітнім рівнем «магістр» буде проведено у такі терміни:

  • прийом документів (подання заяв): з 03.07 до 07.07 та з 24.07 до 04.08.2017 р.;
  • вступні випробування (фахові, з іноземної мови та додаткові): з 08.07 до 15.07 або з 05.08 до 11.08.2017 р. згідно з розкладом, затвердженим головою відповідної атестаційної комісії.

З 2015 року допускається прийом на підготовку фахівців освітнього рівня “магістр” на базі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань.

Більш детальну інформацію про вступ на 5 курс КПІ ім. Ігоря Сікорського ти можеш дізнатися із сайту приймальної комісії.

Назва спеціальності та відповідної спеціалізації, за якими оголошується прийом на навчання – для ОКР «Магістр»:

Спеціальність (шифр та найменування)

Спеціалізація (найменування)

171 Електроніка Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем

Програму додаткового вступного випробування на 5-й курс факультету електроніки (якщо ступінь бакалавра, здобутий за іншим напрямом підготовки) за спеціалізацією “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем” можна завантажити у форматі .pdf

Дисципліни комплексного фахового випробування для вступу на навчання за ОКР «Магістр» (спеціалізація “Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовізуальних систем”):

  1. Теорія електричних кіл.
  2. Основи теорії телекомунікацій.
  3. Теорія інформації та кодування.
  4. Системи радіо – та телевізійного мовлення.

Завантажити в форматі .pdf програму комплексного фахового випробування.