Абітурієнтам


Вітаємо Вас, дорогі абітурієнти, на сайті нашої кафедри!

Обрання подальшого напрямку навчання означає перехід на ще одну сходинку дорослого життя. Ми пропонуємо тобі зробити цей важливий крок разом з нами!

Якщо тобі цікаво як працює цифрове/аналогове/супутникове телебачення, Інтернет, стільниковий зв’язок, мережне обладнання, або ти захоплюєшся звукозаписом, аудіо-, відеотехнікою, – тоді не гай часу і подавай документи до нашої кафедри!

Студентське життя, – це не лише сумлінне навчання, відвідування лекцій та складання іспитів, це також незабутні враження, які ти отримаєш, будучи одним із нас! Існує безліч розважальних заходів, святкувань календарних свят та конкурсів, які наш факультет та кафедра постійно організовують для своїх студентів. Найвідоміший з них – це День ФЕЛу, який проводиться всередині травня кожного року. Наш факультет славиться масштабним святкуванням свого Дня Народження! Традиційно в цей день проводять концерт, урочисту ходу до Площі Знань, різноманітні конкурси та флешмоби. Щороку тематика Дня ФЕЛу нова – це забезпечує неповторну атмосферу та настрій свята.

Крім того, наша кафедра займається проведенням щорічного студентського кінофестивалю, на якому наші студенти представляють свої творчі роботи на різноманітну тематику.

Студенти кафедри ЗТРІ – одні з найбільш активних організаторів всіх урочистих подій, тож приєднуйся та розважайся разом із нами!!!